JTP Invest, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 27338991
DIČ: CZ27338991
U Obchodní komory 1193/4, Liberec
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Manažerské poradenství
702
Datum vzniku:
16. 11. 2007
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 25025/KSUL
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jan Rovný od 31. 1. 2011jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Mgr. Tomáš Princ od 16. 11. 2007jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Ing. Jiřina Princová od 4. 8. 2014společníkPodíl: 25 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma JTP Invest, s.r.o. v insolvenci?
JTP Invest, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je JTP Invest, s.r.o. plátce DPH?
JTP Invest, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma JTP Invest, s.r.o. sídlí?
JTP Invest, s.r.o. má sídlo na adrese U Obchodní komory 1193/4, Liberec, 460 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗