KALIPO vacuum coating, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 27302831
DIČ: CZ27302831
Jarní 503, Železný Brod
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Sklo a keramika
231
Datum vzniku:
18. 9. 2006
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 23327/KSUL
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Roman Kalina od 18. 9. 2006jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma KALIPO vacuum coating, s.r.o. v insolvenci?
KALIPO vacuum coating, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je KALIPO vacuum coating, s.r.o. plátce DPH?
KALIPO vacuum coating, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma KALIPO vacuum coating, s.r.o. sídlí?
KALIPO vacuum coating, s.r.o. má sídlo na adrese Jarní 503, Železný Brod, 468 22.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗