INDUSTRY WOOD s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 27258114
DIČ: CZ27258114
Holečkova 789/49, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Právní a účetní služby
69200
Datum vzniku:
27. 7. 2005
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 108187/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Pokrývačství, tesařství; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Opravy silničních vozidel …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jiří Šrajer od 3. 10. 2021jednatelspolečníkPodíl: 100 %
-
Lucie Šrajerová od 8. 2. 2025jednatel
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma INDUSTRY WOOD s.r.o. v insolvenci?
INDUSTRY WOOD s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je INDUSTRY WOOD s.r.o. plátce DPH?
INDUSTRY WOOD s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma INDUSTRY WOOD s.r.o. sídlí?
INDUSTRY WOOD s.r.o. má sídlo na adrese Holečkova 789/49, Praha, 150 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗