RABALUX CZ Svítidla s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Alica Székács-Sándor od 18. 5. 2005jednatel
-
Rábalux Világítástechnikai Zártkörűen Működő Részvénytársaság od 26. 6. 2017společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
53 listin · 23 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] rozvahaC 82497/SL51/KSBR· založeno 12. 2. 2026
- účetní závěrka [2024] přílohaC 82497/SL52/KSBR· založeno 12. 2. 2026
- účetní závěrka [2023] rozvahaC 82497/SL49/KSBR· založeno 9. 7. 2024
- účetní závěrka [2023] přílohaC 82497/SL50/KSBR· založeno 9. 7. 2024
- účetní závěrka [2022] rozvahaC 82497/SL45/KSBR· založeno 9. 8. 2023
- účetní závěrka [2022] rozvahaC 82497/SL42/KSBR· založeno 18. 5. 2023
- účetní závěrka [2022] přílohaC 82497/SL47/KSBR· založeno 9. 8. 2023
- účetní závěrka [2022] přílohaC 82497/SL43/KSBR· založeno 18. 5. 2023
- účetní závěrka [2021] rozvahaC 82497/SL40/KSBR· založeno 22. 12. 2022
- účetní závěrka [2021] přílohaC 82497/SL39/KSBR· založeno 22. 12. 2022
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 82497/SL38/KSBR· založeno 3. 5. 2021
- účetní závěrka [2020] přílohaC 82497/SL36/KSBR· založeno 3. 5. 2021
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 82497/SL33/KSBR· založeno 2. 10. 2020
- zpráva o vztazích [2019]C 82497/SL32/KSBR· založeno 2. 10. 2020
- účetní závěrka [2019] přílohaC 82497/SL35/KSBR· založeno 2. 10. 2020
- účetní závěrka [2018]C 82497/SL30/KSBR· založeno 18. 6. 2019
- zpráva o vztazích [2018]C 82497/SL29/KSBR· založeno 18. 6. 2019
- účetní závěrka [2017], ostatní zápis z rozhodnutí jediného společníka ze dne 30.3.2018C 82497/SL27/KSBR· založeno 4. 7. 2018
- zpráva o vztazích 2017C 82497/SL28/KSBR· založeno 29. 8. 2018
- účetní závěrka [2016], ostatní zápis z rozhodnutí jediného společníka ze dne 31.3.2017C 82497/SL25/KSBR· založeno 30. 6. 2017
- účetní závěrka [2015]C 82497/SL24/KSBR· založeno 15. 7. 2016
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 35/2014C 107389/SL19/MSPH· založeno 24. 1. 2014
- účetní závěrka [2013] rozvahaC 82497/SL20/KSBR· založeno 6. 2. 2015
- účetní závěrka [2013] výkazC 82497/SL21/KSBR· založeno 6. 2. 2015
- účetní závěrka [2013] přílohaC 82497/SL22/KSBR· založeno 6. 2. 2015
- účetní závěrka [2012] rozvahaC 107389/SL11/MSPH· založeno 4. 7. 2013
- účetní závěrka [2012] VZaZC 107389/SL12/MSPH· založeno 4. 7. 2013
- účetní závěrka [2011] VZZC 107389/SL15/MSPH· založeno 4. 7. 2013
- účetní závěrka [2011] rozvahaC 107389/SL16/MSPH· založeno 4. 7. 2013
- účetní závěrka [2010] rozvahaC 107389/SL13/MSPH· založeno 4. 7. 2013
- účetní závěrka [2010] VZaZC 107389/SL14/MSPH· založeno 4. 7. 2013
- účetní závěrka [2009] rozvahaC 107389/SL17/MSPH· založeno 4. 7. 2013
- účetní závěrka [2009] VZZC 107389/SL18/MSPH· založeno 4. 7. 2013
- notářský zápis NZ 215/2008C 107389/SL8/MSPH· založeno 13. 11. 2008
- účetní závěrka r.2007C 107389/SL6/MSPH· založeno 4. 8. 2008
- účetní závěrka r.2007-přílohaC 107389/SL7/MSPH· založeno 4. 8. 2008
- notářský zápis NZ 178/2006C 107389/SL2/MSPH· založeno 9. 6. 2006
- účetní závěrka r. 2005C 107389/SL3/MSPH· založeno 17. 7. 2006
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis, podpisové vzory Nz 85/2005 - podpisové vzory - NESKENOVÁNOC 107389/SL1/MSPH· založeno 18. 5. 2005
- ostatní zápis z rozhodnutí jediného společníka při působnosti VHC 82497/SL53/KSBR· založeno 12. 2. 2026
- ostatní rozh. jed. společníkaC 82497/SL48/KSBR· založeno 9. 7. 2024
- ostatní zápis z rozhodnutí jediného společníka při působnosti VHC 82497/SL46/KSBR· založeno 9. 8. 2023
- ostatní zápis z rozhodnutí jediného společníka při působnosti VHC 82497/SL44/KSBR· založeno 18. 5. 2023
- ostatní rozhodnutí jediného společníkaC 82497/SL41/KSBR· založeno 22. 12. 2022
- ostatní zápis z rozhodnutí jediného společníka při působnosti VHC 82497/SL37/KSBR· založeno 3. 5. 2021
- ostatní rozh.jed.spol.VHC 82497/SL34/KSBR· založeno 2. 10. 2020
- ostatní zápis z rozhodnutí jediného společníka při působnosti VHC 82497/SL31/KSBR· založeno 5. 8. 2019
- zpráva o vztazích + v AJC 82497/SL26/KSBR· založeno 4. 9. 2017
- ostatní zápis z VHC 82497/SL23/KSBR· založeno 6. 2. 2015
- ostatní -rozhod.jediného společ.C 107389/SL10/MSPH· založeno 8. 9. 2010
- zakladatelské dokumentyC 107389/SL9/MSPH· založeno 13. 11. 2008
- ostatní - rozh.společ.C 107389/SL4/MSPH· založeno 5. 12. 2006
- podpisové vzory +čest.prohlášení - NESKENOVÁNOC 107389/SL5/MSPH· založeno 5. 12. 2006
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Kaštanová 520/141a, Horní Heršpice, 61700 Brno-jih24. 1. 2014 – 20. 10. 2015
- Pražská 108, Závodí, 26601 Beroun4. 11. 2008 – 24. 1. 2014
- Cimburkova 258/21, Žižkov, 13000 Praha 318. 5. 2005 – 4. 11. 2008
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Rábalux Világítástechnikai Korlátolt Felelősségű Társaságspolečníkdo 26. 6. 2017
- Rábalux Holding Vagyonkezelö Korlátolt Felelösségü Társaságspolečníkdo 23. 3. 2016
- Csaba Cziglerjednatel, společník22. 8. 2006 – 19. 8. 2010
- Sándor Cziglerjednatel22. 8. 2006 – 19. 8. 2010
- Alica Szabóovájednatel18. 5. 2005 – 1. 3. 2010
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma RABALUX CZ Svítidla s.r.o. v insolvenci?
RABALUX CZ Svítidla s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je RABALUX CZ Svítidla s.r.o. plátce DPH?
RABALUX CZ Svítidla s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma RABALUX CZ Svítidla s.r.o. sídlí?
RABALUX CZ Svítidla s.r.o. má sídlo na adrese Kaštanová 520/141a, Brno, 617 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗