KOŇSKÁ LOUKA ĎÁBLICE, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27246086
DIČ: CZ27246086
Petra Bezruče 887/41, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Petra Bezruče 887/41, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Realitní činnost 6820
Datum vzniku: 25. 5. 2005
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 107325/MSPH
Předmět podnikání (výběr): pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s pronájmem; činnost technických poradců v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, činnost energetického auditora; realitní činnost …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Václav Viaček od 1. 10. 2014
    jednatel
  • EDES RODINNÝ HOLDING a.s. od 15. 1. 2024
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma KOŇSKÁ LOUKA ĎÁBLICE, s.r.o. v insolvenci?

KOŇSKÁ LOUKA ĎÁBLICE, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je KOŇSKÁ LOUKA ĎÁBLICE, s.r.o. plátce DPH?

KOŇSKÁ LOUKA ĎÁBLICE, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma KOŇSKÁ LOUKA ĎÁBLICE, s.r.o. sídlí?

KOŇSKÁ LOUKA ĎÁBLICE, s.r.o. má sídlo na adrese Petra Bezruče 887/41, Praha, 182 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗