AGENTURA EDUCO s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27225666
DIČ: CZ27225666
Blanická 1008/28, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Blanická 1008/28, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Vzdělávání 8559
Datum vzniku: 15. 4. 2005
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 105843/MSPH
Předmět podnikání (výběr): výuka jazyků; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Provozování cestovní kanceláře

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Alice Vondráčková od 11. 6. 2014
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Ing. Daniel Vondráček od 15. 4. 2005
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma AGENTURA EDUCO s.r.o. v insolvenci?

AGENTURA EDUCO s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je AGENTURA EDUCO s.r.o. plátce DPH?

AGENTURA EDUCO s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma AGENTURA EDUCO s.r.o. sídlí?

AGENTURA EDUCO s.r.o. má sídlo na adrese Blanická 1008/28, Praha, 120 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗