BEST SIGNATURE s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 27209644
DIČ: CZ27209644
Třebešovská 597/25, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Maloobchod
471
Datum vzniku:
17. 1. 2005
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 104649/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin; Hostinská činnost; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Zprostředkování obchodu a … …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Jan Odvárko od 17. 1. 2005jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
RNDr. Alena Blechová od 17. 1. 2005jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma BEST SIGNATURE s.r.o. v insolvenci?
BEST SIGNATURE s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je BEST SIGNATURE s.r.o. plátce DPH?
BEST SIGNATURE s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma BEST SIGNATURE s.r.o. sídlí?
BEST SIGNATURE s.r.o. má sídlo na adrese Třebešovská 597/25, Praha, 193 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗