TAMDA FOODS s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Dinh Toan Hoang od 25. 3. 2013jednatel
-
TAMDA GROUP a.s. od 7. 12. 2021společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
55 listin · 25 účetních závěrek- notářský zápis [NZ 2026/2018]C 100920/SL42/MSPH· založeno 28. 12. 2018
- účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva auditora [2024]C 100920/SL55/MSPH· založeno 10. 11. 2025
- notářský zápis [NZ 2024/2018]C 100920/SL41/MSPH· založeno 27. 12. 2018
- účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva auditora [2023]C 100920/SL54/MSPH· založeno 11. 12. 2024
- účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva auditora [2022]C 100920/SL53/MSPH· založeno 31. 10. 2023
- notářský zápis [NZ 2234/2022]C 100920/SL49/MSPH
- notářský zápis [NZ 3344 /2022]C 100920/SL52/MSPH
- účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva auditora [2021]C 100920/SL50/MSPH
- notářský zápis [NZ 3232/2021]C 100920/SL47/MSPH
- účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020]C 100920/SL46/MSPH· založeno 15. 10. 2021
- účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva auditora [2019]C 100920/SL45/MSPH· založeno 12. 11. 2020
- notářský zápis [NZ 1484/2019]C 100920/SL44/MSPH· založeno 20. 12. 2019
- účetní závěrka [2018], zpráva auditora [2018]C 100920/SL43/MSPH· založeno 26. 11. 2019
- účetní závěrka [2017], zpráva auditora [2017] 1.1. 2017 - 31.12. 2017C 100920/SL40/MSPH· založeno 22. 10. 2018
- účetní závěrka [2016] VZZC 100920/SL36/MSPH
- účetní závěrka [2016] RozvahaC 100920/SL37/MSPH
- účetní závěrka [2016] PřílohaC 100920/SL35/MSPH
- zpráva auditora za rok 2016C 100920/SL38/MSPH
- výroční zpráva [2016] za rok 2016C 100920/SL39/MSPH
- účetní závěrka [2015] VZZC 100920/SL31/MSPH
- účetní závěrka [2015] rozvahaC 100920/SL33/MSPH
- výroční zpráva [2015]C 100920/SL29/MSPH
- účetní závěrka [2015] přílohaC 100920/SL30/MSPH
- zpráva auditora r. 2015C 100920/SL32/MSPH
- účetní závěrka [2014]C 100920/SL28/MSPH· založeno 15. 10. 2015
- zpráva auditora r. 2014C 100920/SL26/MSPH· založeno 15. 10. 2015
- výroční zpráva [2014]C 100920/SL27/MSPH· založeno 15. 10. 2015
- účetní závěrka [2013]C 100920/SL24/MSPH· založeno 15. 10. 2015
- zpráva auditora r. 2013C 100920/SL25/MSPH· založeno 15. 10. 2015
- účetní závěrka [2012]C 100920/SL22/MSPH· založeno 10. 12. 2013
- účetní závěrka [2011]C 100920/SL23/MSPH· založeno 10. 12. 2013
- notářský zápis NZ 163/2011C 100920/SL14/MSPH
- notářský zápis NZ 164/2011C 100920/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2010]C 100920/SL20/MSPH· založeno 10. 12. 2013
- účetní závěrka [2009]C 100920/SL21/MSPH· založeno 10. 12. 2013
- účetní závěrka r.2008-rozvahaC 100920/SL11/MSPH
- účetní závěrka r.2008-VZaZC 100920/SL12/MSPH
- účetní závěrka r.2008-přílohaC 100920/SL13/MSPH
- notářský zápis NZ 434/2008C 100920/SL8/MSPH
- účetní závěrka - rozvaha r.2007C 100920/SL5/MSPH
- účetní závěrka - výkaz zisků r.2007C 100920/SL6/MSPH
- účetní závěrka - příloha r.2007C 100920/SL7/MSPH
- účetní závěrka r.2006C 100920/SL4/MSPH
- účetní závěrka 2005C 100920/SL3/MSPH
- účetní závěrka r.2004C 100920/SL2/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 338/2004C 100920/SL1/MSPH
- projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučenímC 100920/SL51/MSPH· založeno 25. 10. 2022
- podpisové vzory + čest.prohl.C 100920/SL10/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 100920/SL16/MSPH
- podpisové vzoryC 100920/SL17/MSPH
- ostatní zápis z VHC 100920/SL18/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 100920/SL19/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 95_2018]C 100920/SL34/MSPH
- posudek znalceC 100920/SL48/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podílu 3xC 100920/SL9/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- PMI Spol, s.r.o.10. 7. 2004 – 13. 8. 2008
Předchozí sídla
- Alžběty Noskové 263, 27361 Velká Dobrá10. 7. 2004 – 13. 8. 2008
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Chi Cuong Nguyenspolečníkdo 7. 12. 2021
- Huyen Trang Nguyenspolečníkdo 7. 12. 2021
- Thi Giang Hoangjednatel, společník22. 7. 2008 – 7. 12. 2021
- Trinh Thi Hong Ngocspolečníkdo 7. 12. 2021
- Ing. Phuong Vujednatel, společník10. 7. 2004 – 15. 4. 2013
- Tinh Tien Mospolečníkdo 13. 8. 2008
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma TAMDA FOODS s.r.o. v insolvenci?
TAMDA FOODS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je TAMDA FOODS s.r.o. plátce DPH?
TAMDA FOODS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma TAMDA FOODS s.r.o. sídlí?
TAMDA FOODS s.r.o. má sídlo na adrese Libušská 319/126, Praha, 142 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗