CK TOUFAR s.r.o. v likvidaci

V likvidaci
IČO: 27150976
Srbsko 36, Kněžmost

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Srbsko 36, Kněžmost Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Pozemní doprava 49393
Datum vzniku: 26. 5. 2004
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
Spisová značka: C 100143/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu více než 9 osob včetně řidiče - osobní p…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Mgr. Robert Hynek od 3. 6. 2026
    likvidátor
  • Eliška Toufarová od 5. 11. 2025
    společník
    Podíl: 50 %
  • Markéta Čepelíková od 5. 11. 2025
    společník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2021

Společnost CK TOUFAR s.r.o. v likvidaci v roce 2021 vykázala vyrovnaný výsledek hospodaření 0 Kč.

0 Kč
Tržby
0 Kč
Výsledek hospodaření
200,0 tis. Kč
Aktiva
200,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
0 %
Celková zadluženost
0,0 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2020 0, 2021 02020020210
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2020 0, 2021 02020020210
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2021 0 Kč 0 Kč
2020 0 Kč 0 Kč

Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatelé jednají za společnost samostatně včetně samostatného podpisového práva s tím, že podepisování za společnost činí tak, že k vytištěné nebo napsané firmě připojí svůj vlastnoruční podpis.
Datová schránka: nnteiwu

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

7 listin · 1 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí názvy

  • AD TOUFAR s.r.o.30. 4. 2014 – 18. 3. 2015
  • JUNIOR BUS spol. s r.o.26. 5. 2004 – 30. 4. 2014

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Aleš Toufarjednatel, společník26. 5. 2004 – 5. 11. 2025
  • Marina Toufarováspolečníkdo 18. 3. 2015
  • Maryna Toufarováspolečníkdo 30. 4. 2014
  • Michal Berkajednatel26. 5. 2004 – 19. 1. 2005

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma CK TOUFAR s.r.o. v likvidaci v insolvenci?

CK TOUFAR s.r.o. v likvidaci nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma CK TOUFAR s.r.o. v likvidaci v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2021 CK TOUFAR s.r.o. v likvidaci vykázala vyrovnaný výsledek hospodaření (bez zisku i ztráty) 0 Kč.

Kde firma CK TOUFAR s.r.o. v likvidaci sídlí?

CK TOUFAR s.r.o. v likvidaci má sídlo na adrese Srbsko 36, Kněžmost, 294 02.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗