Hantex International s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 27127362
DIČ: CZ27127362
Pod vilami 1037/18, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Velkoobchod
46190
Datum vzniku:
19. 3. 2004
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 98315/MSPH
Předmět podnikání:
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Hana Trojanová od 19. 3. 2004jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Hantex International s.r.o. v insolvenci?
Hantex International s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Hantex International s.r.o. plátce DPH?
Hantex International s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Hantex International s.r.o. sídlí?
Hantex International s.r.o. má sídlo na adrese Pod vilami 1037/18, Praha, 140 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗