Lékárna Plumlov s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 26953731
DIČ: CZ26953731
Dukelská 548, Plumlov
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Maloobchod
47730
Datum vzniku:
21. 1. 2005
Základní kapitál:
278,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 47777/KSBR
Předmět podnikání (výběr):
provozování lékárny základního typu; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
PharmDr. Jitka Linhartová od 21. 1. 2005jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Lékárna Plumlov s.r.o. v insolvenci?
Lékárna Plumlov s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Lékárna Plumlov s.r.o. plátce DPH?
Lékárna Plumlov s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Lékárna Plumlov s.r.o. sídlí?
Lékárna Plumlov s.r.o. má sídlo na adrese Dukelská 548, Plumlov, 798 03.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗