LÉKAŘSKÝ DŮM UH s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 26948940
DIČ: CZ26948940
Františkánská ul. čp. 163, Uherské Hradiště
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Realitní činnost
683
Datum vzniku:
14. 12. 2004
Základní kapitál:
204,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 47492/KSBR
Předmět podnikání:
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
MUDr. Miroslav Smělík od 14. 12. 2004jednatelspolečníkPodíl: 16,6667 %
-
MUDr. Čestmír Vlachynský od 14. 12. 2004jednatelspolečníkPodíl: 16,6667 %
-
MUDr. Lenka Sládková od 19. 3. 2015společníkPodíl: 16,6667 %
-
MUDr. Naděžda Plevková od 19. 3. 2015společníkPodíl: 16,6667 %
-
MUDr. Petr Bezruč od 19. 3. 2015společníkPodíl: 16,6667 %
-
MUDr. Vlasta Hošková od 19. 3. 2015společníkPodíl: 16,6667 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma LÉKAŘSKÝ DŮM UH s.r.o. v insolvenci?
LÉKAŘSKÝ DŮM UH s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je LÉKAŘSKÝ DŮM UH s.r.o. plátce DPH?
LÉKAŘSKÝ DŮM UH s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma LÉKAŘSKÝ DŮM UH s.r.o. sídlí?
LÉKAŘSKÝ DŮM UH s.r.o. má sídlo na adrese Františkánská ul. čp. 163, Uherské Hradiště, 686 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗