Školní hospodářství, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 26938243
DIČ: CZ26938243
náměstí Hrdinů 100, Staré Město

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: náměstí Hrdinů 100, Staré Město Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Pozemní doprava 49410
Datum vzniku: 15. 9. 2004
Základní kapitál: 400,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 46906/KSBR
Provozovny: 8
Předmět podnikání (výběr): Zemědělství, včetně prodeje nezpracovaných zemědělských výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje, nejde-li o…; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činností zapsaných v živnostensk…; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepře…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Josef Slezák od 1. 4. 2015
    jednatel
  • Jaroslav Pelka od 30. 6. 2011
    člen dozorčí rady
  • Ing. Pavel Pluhař od 11. 7. 2011
    předseda dozorčí rady
  • Rostislav Zábranský od 17. 10. 2012
    člen dozorčí rady
  • Město Staré Město od 31. 5. 2013
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: vmg5xtc
Další aktivní firmy na adrese sídla: 11

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

63 listin · 27 účetních závěrek
2016
2012
2011
2010
2005
2004
bez roku

Zobrazeno 60 listin, účetní závěrky přednostně.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Živnostenský rejstřík

  • Silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí koncesovaná od 15. 9. 2004
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona volná od 15. 9. 2004
    • Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov

Zaniklé živnosti: 6

Zdroj: živnostenský rejstřík (ARES).

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí sídla

  • Velehradská 1469, 68603 Staré Město15. 9. 2004 – 13. 7. 2022

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Ing. Vladimír Kučerapředseda dozorčí rady30. 6. 2011 – 11. 7. 2022
  • Josef Bazalačlen dozorčí rady30. 6. 2011 – 11. 7. 2022
  • Ing. arch. Vladimír Erbenjednatel30. 6. 2011 – 31. 3. 2015
  • Ing. Ivan Burdačlen dozorčí rady30. 6. 2011 – 17. 10. 2012
  • František Slavíkčlen dozorčí rady9. 5. 2005 – 30. 6. 2011
  • Ing. Hana Příleskáčlen dozorčí rady26. 5. 2008 – 30. 6. 2011
  • Ing. Pavel Němecjednatel15. 9. 2004 – 30. 6. 2011
  • Jiří Němecčlen dozorčí rady15. 9. 2004 – 30. 6. 2011
  • Mgr. Josef Slovákpředseda dozorčí rady9. 5. 2005 – 30. 6. 2011
  • RNDr. Alan Urcčlen dozorčí rady15. 9. 2004 – 30. 6. 2011
  • Zlínský krajspolečníkdo 30. 6. 2011
  • PhDr. Zdeněk Szpakčlen dozorčí rady15. 9. 2004 – 27. 7. 2007
  • Ing. Michal Hanačíkpředseda dozorčí rady15. 9. 2004 – 9. 5. 2005
  • Ing. Zdeňka Šubíkováčlen dozorčí rady15. 9. 2004 – 9. 5. 2005

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Školní hospodářství, s.r.o. v insolvenci?

Školní hospodářství, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Školní hospodářství, s.r.o. plátce DPH?

Školní hospodářství, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Školní hospodářství, s.r.o. sídlí?

Školní hospodářství, s.r.o. má sídlo na adrese náměstí Hrdinů 100, Staré Město, 686 03.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗