Fine Gusto International s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 26721309
DIČ: CZ26721309
Březhradská 148/3, Hradec Králové

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Březhradská 148/3, Hradec Králové Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Potravinářství 10110
Datum vzniku: 26. 8. 2002
Základní kapitál: 2,0 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 54409/KSHK
Předmět podnikání (výběr): řeznictví a uzenářství; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v rozsahu oborů činností: - velkoobc…; pronájem nemovitých věcí …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • David Novák od 18. 2. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 43 %
  • Ing. Rostislav Běláč od 26. 10. 2004
    jednatelspolečník
    Podíl: 3 %
  • Julia Hakenová od 19. 9. 2025
    společník
    Podíl: 34 %
  • Pavel Doležal od 19. 2. 2025
    společník
    Podíl: 20 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Fine Gusto International s.r.o. v insolvenci?

Fine Gusto International s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Fine Gusto International s.r.o. plátce DPH?

Fine Gusto International s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Fine Gusto International s.r.o. sídlí?

Fine Gusto International s.r.o. má sídlo na adrese Březhradská 148/3, Hradec Králové, 503 32.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗