CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Alexandra Sternberg od 10. 4. 2002jednatelspolečníkPodíl: 51 %
-
Martin Zein od 1. 1. 2010jednatelspolečníkPodíl: 49 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. v roce 2025 se propadla ze zisku do ztráty 118,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 51 % na 2,2 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 2,2 mil. Kč | -118,0 tis. Kč |
| 2024 | 1,4 mil. Kč | 254,0 tis. Kč |
| 2023 | 2,8 mil. Kč | 128,0 tis. Kč |
| 2022 | 766,0 tis. Kč | -240,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek258,0 tis. Kč
- Krátkodobé pohledávky12,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky664,0 tis. Kč
- Časové rozlišení34,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let-833,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období-118,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky1,7 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
27 listin · 22 účetních závěrek- účetní závěrka [2019]C 87649/SL23/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2018]C 87649/SL22/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2017]C 87649/SL15/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2016]C 87649/SL21/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2015]C 87649/SL20/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2014]C 87649/SL19/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2013]C 87649/SL18/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2012]C 87649/SL17/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka [2011]C 87649/SL16/MSPH· založeno 28. 12. 2020
- účetní závěrka r.2009-rozvahaC 87649/SL12/MSPH
- účetní závěrka r.2009-VZZC 87649/SL13/MSPH
- účetní závěrka r.2009-přílohaC 87649/SL14/MSPH
- účetní závěrka r.2008-VZZC 87649/SL10/MSPH
- účetní závěrka r.2008-rozvahaC 87649/SL9/MSPH
- účetní závěrka r.2008-přílohaC 87649/SL11/MSPH
- účetní závěrka r.2007C 87649/SL8/MSPH
- účetní závěrka - r.2005C 87649/SL6/MSPH
- účetní závěrka - r.2004C 87649/SL5/MSPH
- účetní závěrka - r.2003C 87649/SL4/MSPH
- účetní závěrka - r.2002C 87649/SL3/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 60/2002]C 87649/SL1/MSPH
- souhlas druhého manželaC 87649/SL2/MSPH
- ostatní zápis z jednání řádné VH.C 87649/SL7/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. v insolvenci?
CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. tržby 2,2 mil. Kč.
Je firma CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. vykázala ztrátu 118,0 tis. Kč.
Je CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. plátce DPH?
CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. sídlí?
CONFERENCE PARTNERS PRAGUE s.r.o. má sídlo na adrese Ke kašně 482/15, Praha, 142 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗