Digiteq Automotive s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 26466023
DIČ: CZ26466023
Kolbenova 1021/9, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Výzkum a vývoj
7219
Datum vzniku:
21. 8. 2001
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 84128/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání…; správa vlastního majetku …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Dr. Marco Jähnisch od 1. 8. 2025jednatel
-
Jens Ansel od 1. 10. 2026jednatel
-
CARIAD SE od 21. 4. 2026společníkPodíl: 51 %
-
Škoda Auto a.s. od 1. 6. 2023společníkPodíl: 49 %
-
Ing. Jiří Fojtík od 29. 7. 2023prokurista
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Digiteq Automotive s.r.o. v insolvenci?
Digiteq Automotive s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Digiteq Automotive s.r.o. plátce DPH?
Digiteq Automotive s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Digiteq Automotive s.r.o. sídlí?
Digiteq Automotive s.r.o. má sídlo na adrese Kolbenova 1021/9, Praha, 190 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗