EUROPA Personal Service s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 26401444
DIČ: CZ26401444
Havlíčkova 728/3, Plzeň

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Havlíčkova 728/3, Plzeň Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 4399
Datum vzniku: 23. 11. 2005
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 17897/KSPL
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ingrid Ledecká od 24. 10. 2013
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma EUROPA Personal Service s.r.o. v insolvenci?

EUROPA Personal Service s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je EUROPA Personal Service s.r.o. plátce DPH?

EUROPA Personal Service s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma EUROPA Personal Service s.r.o. sídlí?

EUROPA Personal Service s.r.o. má sídlo na adrese Havlíčkova 728/3, Plzeň, 301 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗