EKO - KOMVEL, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 26399881
DIČ: CZ26399881
U Statku 635, Hýskov

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: U Statku 635, Hýskov Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Energetika 3511
Datum vzniku: 24. 10. 2005
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 174191/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba elektřiny; Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost; Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Miloš Švestka od 7. 10. 2010
    jednatel
  • Vlastimil Miler od 24. 6. 2010
    jednatel
  • MVE Hýskov s.r.o. od 24. 10. 2025
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma EKO - KOMVEL, s.r.o. v insolvenci?

EKO - KOMVEL, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je EKO - KOMVEL, s.r.o. plátce DPH?

EKO - KOMVEL, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma EKO - KOMVEL, s.r.o. sídlí?

EKO - KOMVEL, s.r.o. má sídlo na adrese U Statku 635, Hýskov, 267 06.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗