Pekárna Staňkov s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 26382903
DIČ: CZ26382903
Nádražní 60, Staňkov
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Potravinářství
107
Datum vzniku:
28. 12. 2004
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 16767/KSPL
Předmět podnikání (výběr):
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pekařství, cukrářství; prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Petr Kotačka od 7. 3. 2018jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Pekárna Staňkov s.r.o. v insolvenci?
Pekárna Staňkov s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Pekárna Staňkov s.r.o. plátce DPH?
Pekárna Staňkov s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Pekárna Staňkov s.r.o. sídlí?
Pekárna Staňkov s.r.o. má sídlo na adrese Nádražní 60, Staňkov, 345 61.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗