1. ČK stavební s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 26089629
DIČ: CZ26089629
Rožmberská 609, Český Krumlov
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Výstavba budov
4120
Datum vzniku:
10. 5. 2005
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 13369/KSCB
Předmět podnikání (výběr):
projektová činnost ve výstavbě; provádění staveb, jejich změn a odstraňování; specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Petr Wízner od 10. 5. 2005jednatelspolečníkPodíl: 90 %
-
Pavlína Wíznerová od 22. 4. 2013společníkPodíl: 10 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma 1. ČK stavební s.r.o. v insolvenci?
1. ČK stavební s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je 1. ČK stavební s.r.o. plátce DPH?
1. ČK stavební s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma 1. ČK stavební s.r.o. sídlí?
1. ČK stavební s.r.o. má sídlo na adrese Rožmberská 609, Český Krumlov, 381 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗