REAL INVEST BRNO s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 26037122
Rybná 669/4, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Rybná 669/4, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Realitní činnost 68310
Datum vzniku: 27. 6. 2001
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
Spisová značka: C 122015/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Petr Paťha od 27. 6. 2001
    jednatel
  • London Finance and Investment Corporation a.s. od 5. 12. 2006
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost REAL INVEST BRNO s.r.o. v roce 2025 zvýšila zisk na 896,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 66 % na 706,0 tis. Kč.

706,0 tis. Kč
Tržby
896,0 tis. Kč
Zisk
8,0 mil. Kč
Aktiva
5,0 mil. Kč
Vlastní kapitál
38 %
Celková zadluženost
11,2 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 508,0 tis., 2022 −5,2 mil., 2023 665,0 tis., 2024 54,0 tis., 2025 896,0 tis.2021508,0 tis.2022−5,2 mil.2023665,0 tis.202454,0 tis.2025896,0 tis.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2021 1,6 mil., 2022 1,0 mil., 2023 539,0 tis., 2024 425,0 tis., 2025 706,0 tis.20211,6 mil.20221,0 mil.2023539,0 tis.2024425,0 tis.2025706,0 tis.
Celkové výnosy (Kč)
Celkové výnosy (Kč): 2022 8,4 mil., 2023 1,6 mil.,2021–20228,4 mil.20231,6 mil.2024–2025–
Daň z příjmů (Kč)
Daň z příjmů (Kč): 2021 59,0 tis., 2022 561,0 tis., 2023 181,0 tis., 2024 74,0 tis., 2025 239,0 tis.202159,0 tis.2022561,0 tis.2023181,0 tis.202474,0 tis.2025239,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 706,0 tis. Kč 896,0 tis. Kč
2024 425,0 tis. Kč 54,0 tis. Kč
2023 539,0 tis. Kč 665,0 tis. Kč
2022 1,0 mil. Kč -5,2 mil. Kč
2021 1,6 mil. Kč 508,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek6,8 mil. Kč
  • Krátkodobé pohledávky163,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky1,1 mil. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál200,0 tis. Kč
  • Kapitálové fondy1,0 tis. Kč
  • Fondy ze zisku10,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let3,9 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období896,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky3,1 mil. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

9 listin · 5 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma REAL INVEST BRNO s.r.o. v insolvenci?

REAL INVEST BRNO s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma REAL INVEST BRNO s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla REAL INVEST BRNO s.r.o. tržby 706,0 tis. Kč.

Je firma REAL INVEST BRNO s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 REAL INVEST BRNO s.r.o. dosáhla zisku 896,0 tis. Kč.

Kde firma REAL INVEST BRNO s.r.o. sídlí?

REAL INVEST BRNO s.r.o. má sídlo na adrese Rybná 669/4, Praha, 110 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗