KAMENEC Orlické hory s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Jiří Vysoký od 28. 1. 2000jednatelspolečník
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
45 listin · 26 účetních závěrek- účetní závěrka [2024] rozvaha, VZaZC 15580/SL45/KSHK
- účetní závěrka [2023]C 15580/SL44/KSHK
- účetní závěrka [2022]C 15580/SL43/KSHK
- účetní závěrka [2021]C 15580/SL42/KSHK· založeno 31. 10. 2022
- účetní závěrka [2020]C 15580/SL41/KSHK
- účetní závěrka [2019]C 15580/SL39/KSHK
- účetní závěrka [2019]C 15580/SL40/KSHK
- účetní závěrka [2018]C 15580/SL38/KSHK· založeno 26. 11. 2019
- účetní závěrka [2017]C 15580/SL37/KSHK
- účetní závěrka [2016]C 15580/SL36/KSHK
- účetní závěrka [2015]C 15580/SL35/KSHK· založeno 10. 10. 2016
- účetní závěrka [2014]C 15580/SL34/KSHK· založeno 10. 10. 2016
- účetní závěrka [2013]C 15580/SL33/KSHK· založeno 10. 10. 2016
- účetní závěrka [2012]C 15580/SL31/KSHK· založeno 31. 10. 2014
- účetní závěrka [2012] přílohaC 15580/SL32/KSHK· založeno 31. 10. 2014
- účetní závěrka 2011C 15580/SL30/KSHK
- účetní závěrka 2010C 15580/SL14/KSHK
- účetní závěrka 2010 - přílohaC 15580/SL15/KSHK
- účetní závěrka 2009C 15580/SL12/KSHK
- účetní závěrka 2009 - přílohaC 15580/SL13/KSHK
- účetní závěrka 2008C 15580/SL10/KSHK
- účetní závěrka 2008 - přílohaC 15580/SL11/KSHK
- účetní závěrka 2007C 15580/SL8/KSHK
- účetní závěrka 2007 - přílohaC 15580/SL9/KSHK
- účetní závěrka 2006C 15580/SL6/KSHK
- účetní závěrka 2006 - přílohaC 15580/SL7/KSHK
- účetní závěrka 2005C 15580/SL28/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2005 - přílohaC 15580/SL29/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2004C 15580/SL26/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2004 - přílohaC 15580/SL27/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2003C 15580/SL24/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2003 - přílohaC 15580/SL25/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2002C 15580/SL22/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2002 - přílohaC 15580/SL23/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2001C 15580/SL20/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2001 - přílohaC 15580/SL21/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2000C 15580/SL18/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- účetní závěrka 2000 - přílohaC 15580/SL19/KSHK· založeno 10. 10. 2011
- zakladatelské dokumentyC 15580/SL1/KSHK· založeno 22. 12. 1999
- zakladatelské dokumentyC 15580/SL2/KSHK· založeno 22. 12. 1999
- zakladatelské dokumentyC 15580/SL16/KSHK
- notářský zápis, ostatní, smlouvy o převodu obchod. podíluC 15580/SL17/KSHK
- notářský zápisC 15580/SL3/KSHK
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis, smlouvy o převodu obchod. podíluC 15580/SL4/KSHK
- zakladatelské dokumentyC 15580/SL5/KSHK
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Ing. Petr Vysokýjednatel, společník28. 1. 2000 – 11. 8. 2011
- Miloš Vysokýjednatel, společník28. 1. 2000 – 23. 2. 2010
- PIONÝR 1. skupinaspolečníkdo 8. 2. 2007
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma KAMENEC Orlické hory s.r.o. v insolvenci?
KAMENEC Orlické hory s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je KAMENEC Orlické hory s.r.o. plátce DPH?
KAMENEC Orlické hory s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma KAMENEC Orlické hory s.r.o. sídlí?
KAMENEC Orlické hory s.r.o. má sídlo na adrese Myslbekova 273, Náchod, 547 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗