DOPRAVNÍ ZNAČENÍ Pardubice s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 25931016
DIČ: CZ25931016
č.p. 21, Horní Ředice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 21, Horní Ředice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Inženýrské stavitelství 42990
Datum vzniku: 8. 12. 1999
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 15384/KSHK
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činností: - Provádění dopravního…; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • David Fanta od 5. 12. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma DOPRAVNÍ ZNAČENÍ Pardubice s.r.o. v insolvenci?

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ Pardubice s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je DOPRAVNÍ ZNAČENÍ Pardubice s.r.o. plátce DPH?

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ Pardubice s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma DOPRAVNÍ ZNAČENÍ Pardubice s.r.o. sídlí?

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ Pardubice s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 21, Horní Ředice, 533 75.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗