CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 25872516
DIČ: CZ25872516
Dlouhá 3403/2b, Ostrava
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Vydavatelství
581
Datum vzniku:
15. 1. 2001
Základní kapitál:
100,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 23596/KSOS
Předmět podnikání (výběr):
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; silniční motorová doprava - taxislužba; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Bc. Silvie Kotulová od 19. 12. 2011jednatelspolečníkPodíl: 60 %
-
Igor Tout od 2. 11. 2015jednatelspolečníkPodíl: 40 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o. v insolvenci?
CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o. plátce DPH?
CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o. sídlí?
CENTRAL CONNECT TAXI, s.r.o. má sídlo na adrese Dlouhá 3403/2b, Ostrava, 702 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗