Region Consulting s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 25783611
DIČ: CZ25783611
Politických vězňů 44, Kolín
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Maloobchod
471
Datum vzniku:
27. 7. 1999
Základní kapitál:
100,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 69881/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej.; Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb mimo zprostředkování práce.
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Pavel Kaplan od 27. 11. 2015jednatelspolečník
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Region Consulting s.r.o. v insolvenci?
Region Consulting s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Region Consulting s.r.o. plátce DPH?
Region Consulting s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Region Consulting s.r.o. sídlí?
Region Consulting s.r.o. má sídlo na adrese Politických vězňů 44, Kolín, 280 02.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 18. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗