ASK Chemicals Czech s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Radek Vondráček od 6. 4. 2021jednatel
-
ASK Chemicals GmbH od 1. 7. 2014společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
39 listin · 10 účetních závěrek- účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023]C 36985/SL37/KSBR
- notářský zápis [NZ 511/2023]C 36985/SL35/KSBR
- účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019]C 36985/SL32/KSBR· založeno 19. 10. 2020
- výroční zpráva [2017]C 36985/SL30/KSBR
- výroční zpráva [2016]C 36985/SL29/KSBR
- výroční zpráva [2015]C 36985/SL28/KSBR
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 620/2014C 36985/SL26/KSBR
- výroční zpráva [2014]C 36985/SL27/KSBR
- výroční zpráva [2013]C 36985/SL25/KSBR
- výroční zpráva 2012C 36985/SL24/KSBR
- výroční zpráva 2011C 36985/SL23/KSBR
- notářský zápis - rozh.jedin.spol.,NZ 441/2010C 36985/SL20/KSBR· založeno 25. 11. 2010
- výroční zpráva 2010C 36985/SL22/KSBR
- výroční zpráva 2009C 36985/SL18/KSBR· založeno 23. 11. 2010
- výroční zpráva 2008C 36985/SL17/KSBR
- výroční zpráva 2007C 36985/SL16/KSBR· založeno 24. 11. 2009
- výroční zpráva 2006C 36985/SL15/KSBR
- výroční zpráva 2005C 36985/SL14/KSBR
- výroční zpráva 2004C 36985/SL13/KSBR
- výroční zpráva 2003C 36985/SL12/KSBR
- výroční zpráva 2002C 36985/SL11/KSBR
- účetní závěrka 2001C 36985/SL7/KSBR
- účetní závěrka 2000C 36985/SL5/KSBR
- ostatní - výpis z OR (německy)C 36985/SL19/KSBR· založeno 25. 11. 2010
- zakladatelské dokumentyC 36985/SL21/KSBR· založeno 25. 11. 2010
- notářský zápis - zakl.list.C 36985/SL1/KSBR
- notářský zápis - zakl. listinaC 36985/SL10/KSBR
- notářský zápis - zakl.list.C 36985/SL2/KSBR
- notářský zápis - zakl.list.C 36985/SL3/KSBR
- notářský zápis - zakl.list.C 36985/SL4/KSBR
- notářský zápis - zakl.list.C 36985/SL6/KSBR
- podpisové vzory - ČP, plná mocC 36985/SL8/KSBR
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 36985/SL9/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- ASK Chemicals GmbH19. 4. 2012 – 24. 4. 2012
- ASHLAND-SÜDCHEMIE-CZ s.r.o.22. 3. 2000 – 1. 12. 2010
- COMMODUS, s.r.o.21. 6. 1999 – 22. 3. 2000
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Ashland-Südchemie-Kernfest GmbHspolečníkdo 24. 4. 2012
- BBMS Verwaltungs- und Beteiligungs GmbH,společníkdo 22. 3. 2000
- Renáta Hellebrandtovájednateldo 22. 3. 2000
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma ASK Chemicals Czech s.r.o. v insolvenci?
ASK Chemicals Czech s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je ASK Chemicals Czech s.r.o. plátce DPH?
ASK Chemicals Czech s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma ASK Chemicals Czech s.r.o. sídlí?
ASK Chemicals Czech s.r.o. má sídlo na adrese Tovární 727/7, Brno, 643 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗