Gradis Bohemia, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 25690027
DIČ: CZ25690027
Praha 6, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Vydavatelství
581
Datum vzniku:
25. 8. 1998
Základní kapitál:
100,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 61442/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.; Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. František Hůlka od 3. 9. 2003jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Gradis Bohemia, s.r.o. v insolvenci?
Gradis Bohemia, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Gradis Bohemia, s.r.o. plátce DPH?
Gradis Bohemia, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Gradis Bohemia, s.r.o. sídlí?
Gradis Bohemia, s.r.o. má sídlo na adrese Praha 6, Praha, 161 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗