JTA Real Estate, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 25405233
DIČ: CZ25405233
Jiráskova 241/41, Brno
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Zdravotnictví
862
Datum vzniku:
5. 8. 1999
Základní kapitál:
2,2 mil. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 50712/KSBR
Předmět podnikání (výběr):
provoz nestátního zdravotnického zařízení v rozsahu rozhodnutí Okresního úřadu v Ústí nad Labem, ze dne 7.7.1999; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Kamila Chlandová od 26. 2. 2010jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma JTA Real Estate, s.r.o. v insolvenci?
JTA Real Estate, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je JTA Real Estate, s.r.o. plátce DPH?
JTA Real Estate, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma JTA Real Estate, s.r.o. sídlí?
JTA Real Estate, s.r.o. má sídlo na adrese Jiráskova 241/41, Brno, 602 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗