ZEMOS Orlické Podhůří a.s.

Aktivní společnost
IČO: 25272021
DIČ: CZ25272021
č.p. 25, Velká Skrovnice

Základní údaje

Právní forma: Akciová společnost
Sídlo: č.p. 25, Velká Skrovnice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 01500
Datum vzniku: 1. 7. 1997
Základní kapitál: 37,9 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: B 1654/KSHK
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - Poskytování služeb pro zemědělství, zah…; Truhlářství, podlahářství; Hostinská činnost …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Josef Harapát od 29. 6. 2017
    člen představenstva
  • Ing. Miroslav Mikulecký od 13. 1. 2021
    předseda představenstva
  • Ing. Pavel Mikulecký od 13. 1. 2021
    člen představenstva
  • Iveta Krčmářová od 28. 6. 2012
    člen dozorčí rady
  • Ladislav Horníček od 28. 6. 2012
    člen dozorčí rady
  • Stanislava Harapátová od 28. 6. 2012
    člen dozorčí rady

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Zastupování a podepisování: Za společnost je oprávněn jednat každý z členů představenstva, a to samostatně. Za společnost podepisuje samostatně předseda představenstva, v případě, že nemůže podepisovat předseda podepisují společně další dva členové představenstva.
Poslední zápis v rejstříku: 21. 12. 2023
Datová schránka: nxcg5mk
Další aktivní firmy na adrese sídla: 1

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

35 listin · 18 účetních závěrek
2023
2022

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí sídla

  • č.p. čp. 25, 56201 Velká Skrovnice12. 4. 2002 – 27. 9. 2016
  • 56113 Velká Skrovnice1. 7. 1997 – 12. 4. 2002

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Klára Votavováčlen dozorčí rady30. 6. 2009 – 28. 6. 2012
  • Eva Sejkorováčlen dozorčí rady1. 7. 1997 – 27. 6. 2012
  • Josef Sejkoračlen představenstva1. 7. 1997 – 27. 6. 2012
  • Jitka Morkesováčlen dozorčí rady27. 6. 2007 – 30. 6. 2009
  • Jaroslav Štanglerčlen dozorčí rady1. 7. 1997 – 1. 7. 2002
  • Karel Krčmářčlen představenstva, člen dozorčí rady1. 7. 1997 – 1. 7. 2002
  • Marie Kaplanováčlen představenstva1. 7. 1997 – 1. 7. 2002

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma ZEMOS Orlické Podhůří a.s. v insolvenci?

ZEMOS Orlické Podhůří a.s. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je ZEMOS Orlické Podhůří a.s. plátce DPH?

ZEMOS Orlické Podhůří a.s. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma ZEMOS Orlické Podhůří a.s. sídlí?

ZEMOS Orlické Podhůří a.s. má sídlo na adrese č.p. 25, Velká Skrovnice, 562 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗