Nasavrcká stavební s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 25256408
DIČ: CZ25256408
č.p. 57, Horní Bradlo
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Výstavba budov
4120
Datum vzniku:
9. 9. 1996
Základní kapitál:
100,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 10438/KSHK
Předmět podnikání (výběr):
Truhlářství; Tesařství; Zámečnictví …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Josef Mrtka od 1. 5. 2009jednatel
-
Zemědělská a.s. Horní Bradlo od 18. 5. 2018společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Nasavrcká stavební s.r.o. v insolvenci?
Nasavrcká stavební s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Nasavrcká stavební s.r.o. plátce DPH?
Nasavrcká stavební s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Nasavrcká stavební s.r.o. sídlí?
Nasavrcká stavební s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 57, Horní Bradlo, 539 53.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗