WESPO Bohemia s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 25153561
DIČ: CZ25153561
U Pily 581, České Budějovice
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Maloobchod
47190
Datum vzniku:
6. 9. 1996
Základní kapitál:
2,0 mil. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 34738/KSCB
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: -velkoobchod a maloobcho…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Pavel Wölfl od 1. 11. 2024jednatelspolečníkPodíl: 51 %
-
Vojtěch Wölfl od 1. 11. 2024společníkPodíl: 49 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma WESPO Bohemia s.r.o. v insolvenci?
WESPO Bohemia s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je WESPO Bohemia s.r.o. plátce DPH?
WESPO Bohemia s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma WESPO Bohemia s.r.o. sídlí?
WESPO Bohemia s.r.o. má sídlo na adrese U Pily 581, České Budějovice, 370 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗