Brand Trading s.r.o.

Aktivní společnost V insolvenčním řízení
IČO: 24852139
DIČ: CZ24852139
Uralská 689/7, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Uralská 689/7, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 461
Datum vzniku: 7. 11. 2012
Základní kapitál: 1,0 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 201636/MSPH
Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Martin Vambera od 7. 11. 2012
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík · detail v plném reportu
    ANO
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Brand Trading s.r.o. v insolvenci?

Brand Trading s.r.o. je vedena v insolvenčním řízení. Detail řízení najdete v kompletním profilu firmy.

Je Brand Trading s.r.o. plátce DPH?

Brand Trading s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Brand Trading s.r.o. sídlí?

Brand Trading s.r.o. má sídlo na adrese Uralská 689/7, Praha, 160 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗