VITALPLAST Mosty s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 24840416
DIČ: CZ24840416
č.p. 30, Mosty u Jablunkova

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 30, Mosty u Jablunkova Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Administrativní služby 82990
Datum vzniku: 22. 4. 2011
Základní kapitál: 12,9 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 62969/KSOS
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Karolína Lipusová od 27. 10. 2016
    jednatelspolečník
    Podíl: 75 %
  • Radek Malysz od 3. 3. 2016
    jednatel
  • Ing. Ján Moder od 26. 6. 2017
    společník
    Podíl: 25 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma VITALPLAST Mosty s.r.o. v insolvenci?

VITALPLAST Mosty s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je VITALPLAST Mosty s.r.o. plátce DPH?

VITALPLAST Mosty s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma VITALPLAST Mosty s.r.o. sídlí?

VITALPLAST Mosty s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 30, Mosty u Jablunkova, 739 98.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗