Ortopedie Jabloňová s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Štefan Dojcsán od 3. 1. 2013jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2022
Společnost Ortopedie Jabloňová s.r.o. v roce 2022 zvýšila zisk o 553 % na 5,7 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2022 | nezveřejňuje | 5,7 mil. Kč |
| 2021 | nezveřejňuje | 871,0 tis. Kč |
| 2020 | nezveřejňuje | 604,0 tis. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
10 listin · 6 účetních závěrek- účetní závěrka r.2011C 177944/SL3/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 116/2011C 177944/SL1/MSPH
- podpisové vzoryC 177944/SL2/MSPH
- ostatní rozhodnutí jediného společníkaC 177944/SL4/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 177944/SL5/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Historie z obchodního rejstříku
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Ing. Jana Semrádovájednatel, společník29. 3. 2011 – 10. 1. 2013
- MUDr. Jaromír Semrádspolečníkdo 10. 1. 2013
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Ortopedie Jabloňová s.r.o. v insolvenci?
Ortopedie Jabloňová s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma Ortopedie Jabloňová s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2022 Ortopedie Jabloňová s.r.o. dosáhla zisku 5,7 mil. Kč.
Kde firma Ortopedie Jabloňová s.r.o. sídlí?
Ortopedie Jabloňová s.r.o. má sídlo na adrese Jabloňová 2992/8, Praha, 106 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗