KWD Bohemia, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 24726222
DIČ: CZ24726222
Husova ulice 623, Dobrovice
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Motorová vozidla
29320
Datum vzniku:
23. 8. 2010
Základní kapitál:
700,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 169183/MSPH
Předmět podnikání:
Výroba, obchod aslužby neuvedené vpřílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: Výroba plastových a pryžovýc…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Mirko Schmidt od 1. 12. 2022jednatel
-
Thomas Fusch od 2. 5. 2022jednatel
-
KWD Automotive AG & Co. KG od 14. 8. 2014společníkPodíl: 100 %
-
Grzegorz Sliž od 22. 6. 2022prokurista
-
Mgr. Jana Holešovská od 1. 12. 2022prokurista
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma KWD Bohemia, s.r.o. v insolvenci?
KWD Bohemia, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je KWD Bohemia, s.r.o. plátce DPH?
KWD Bohemia, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma KWD Bohemia, s.r.o. sídlí?
KWD Bohemia, s.r.o. má sídlo na adrese Husova ulice 623, Dobrovice, 294 41.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗