Fischer Trade s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 24707431
DIČ: CZ24707431
Jeseniova 1151/55, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Jeseniova 1151/55, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 431
Datum vzniku: 13. 7. 2010
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 167685/MSPH
Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Oleksandr Kashuk od 30. 6. 2011
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma Fischer Trade s.r.o. v insolvenci?

Fischer Trade s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Fischer Trade s.r.o. plátce DPH?

Fischer Trade s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Fischer Trade s.r.o. sídlí?

Fischer Trade s.r.o. má sídlo na adrese Jeseniova 1151/55, Praha, 130 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗