FANNY VPT s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 24701548
DIČ: CZ24701548
Jeronýmovo náměstí 447, Kralupy nad Vltavou

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Jeronýmovo náměstí 447, Kralupy nad Vltavou Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 43220
Datum vzniku: 30. 6. 2010
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 167225/MSPH
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; zámečnictví, nástrojářství; vodoinstalatérství, topenářství …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • František Bělohubý od 30. 6. 2010
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Vojtěch Koníř od 30. 6. 2010
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma FANNY VPT s.r.o. v insolvenci?

FANNY VPT s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je FANNY VPT s.r.o. plátce DPH?

FANNY VPT s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma FANNY VPT s.r.o. sídlí?

FANNY VPT s.r.o. má sídlo na adrese Jeronýmovo náměstí 447, Kralupy nad Vltavou, 278 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗