Aircraft sheet metal workers s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 24407976
DIČ: CZ24407976
Školská 689/20, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Kovové výrobky
25110
Datum vzniku:
22. 1. 2026
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 440701/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: - výroba kovových konst…; Klempířství a oprava karoserií
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Zdeněk Babyka od 22. 1. 2026jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Norbert Lőwe od 22. 1. 2026společníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Aircraft sheet metal workers s.r.o. v insolvenci?
Aircraft sheet metal workers s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Aircraft sheet metal workers s.r.o. plátce DPH?
Aircraft sheet metal workers s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Aircraft sheet metal workers s.r.o. sídlí?
Aircraft sheet metal workers s.r.o. má sídlo na adrese Školská 689/20, Praha, 110 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗