Kovo Steel Plus s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Marek Holík od 2. 11. 2012jednatel
-
Karolína Holíková od 11. 7. 2022společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost Kovo Steel Plus s.r.o. v roce 2025 snížila zisk o 60 % na 115,0 tis. Kč a tržby jí klesly o 26 % na 1,8 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 1,8 mil. Kč | 115,0 tis. Kč |
| 2024 | 2,5 mil. Kč | 291,0 tis. Kč |
| 2023 | 1,7 mil. Kč | 381,0 tis. Kč |
| 2022 | 2,1 mil. Kč | 552,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Zdroje krytí majetku 2025
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let2,8 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období115,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky1,1 mil. Kč
Obchodní rejstřík
- Cheleb s.r.o.(do 20. 11. 2012)
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
24 listin · 17 účetních závěrek- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.04.2023C 199515/SL21/MSPH
- notářský zápis [NZ 494/2022] zakladatelská listinaC 199515/SL20/MSPH
- účetní závěrka [2021]C 199515/SL19/MSPH
- účetní závěrka [2020]C 199515/SL18/MSPH
- účetní závěrka [2019]C 199515/SL17/MSPH
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 199515/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2018] VZaZC 199515/SL16/MSPH
- účetní závěrka [2017] VZaZC 199515/SL13/MSPH
- účetní závěrka [2017] rozvahaC 199515/SL14/MSPH
- účetní závěrka [2016]C 199515/SL12/MSPH
- notářský zápis [NZ 154/2016]C 199515/SL10/MSPH
- účetní závěrka [2015] 1.1. 2015 - 31.12. 2015C 199515/SL9/MSPH
- účetní závěrka [2014] 1.1. 2014 - 31.12. 2014C 199515/SL8/MSPH
- účetní závěrka [2013] VZZC 199515/SL6/MSPH
- účetní závěrka [2013] rozvahaC 199515/SL7/MSPH
- účetní závěrka [2012]C 199515/SL5/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 516/2012C 199515/SL1/MSPH
- notářský zápis NZ 774/2012C 199515/SL3/MSPH
- zakladatelské dokumentyC 199515/SL11/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 199515/SL2/MSPH
- zakladatelské dokumentyC 199515/SL4/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Kovo Steel Plus s.r.o. v insolvenci?
Kovo Steel Plus s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Kovo Steel Plus s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Kovo Steel Plus s.r.o. tržby 1,8 mil. Kč.
Je firma Kovo Steel Plus s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 Kovo Steel Plus s.r.o. dosáhla zisku 115,0 tis. Kč.
Je Kovo Steel Plus s.r.o. plátce DPH?
Kovo Steel Plus s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Kovo Steel Plus s.r.o. sídlí?
Kovo Steel Plus s.r.o. má sídlo na adrese Za Poříčskou bránou 315/10, Praha, 186 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗