BRITISH BUSINESS SCHOOL s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 24256242
DIČ: CZ24256242
V jámě 699/1, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Ostatní odborné služby
74
Datum vzniku:
12. 4. 2013
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 197621/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ivo Ducheček od 12. 4. 2013jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Jan Spour od 12. 4. 2013jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma BRITISH BUSINESS SCHOOL s.r.o. v insolvenci?
BRITISH BUSINESS SCHOOL s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je BRITISH BUSINESS SCHOOL s.r.o. plátce DPH?
BRITISH BUSINESS SCHOOL s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma BRITISH BUSINESS SCHOOL s.r.o. sídlí?
BRITISH BUSINESS SCHOOL s.r.o. má sídlo na adrese V jámě 699/1, Praha, 110 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗