MAJA Corporation s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Martina Lank od 14. 5. 2012jednatelspolečníkPodíl: 100 %
-
Radek Lank od 14. 5. 2012jednatel
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost MAJA Corporation s.r.o. v roce 2025 zvýšila zisk o 709 % na 89,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 25 % na 9,0 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 9,0 mil. Kč | 89,0 tis. Kč |
| 2024 | 7,2 mil. Kč | 11,0 tis. Kč |
| 2023 | 8,8 mil. Kč | 32,0 tis. Kč |
| 2022 | 7,8 mil. Kč | -10,0 tis. Kč |
| 2021 | nezveřejňuje | -72,0 tis. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek1,5 mil. Kč
- Zásoby1,6 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky427,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky497,0 tis. Kč
- Časové rozlišení21,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Fondy ze zisku20,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let-94,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období89,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky1,6 mil. Kč
- Krátkodobé závazky2,3 mil. Kč
- Časové rozlišení19,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
18 listin · 13 účetních závěrek- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.04.2022C 31865/SL14/KSUL· založeno 15. 12. 2022
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 31865/SL11/KSUL
- účetní závěrka [2020] vzzC 31865/SL12/KSUL
- účetní závěrka [2020] přílohaC 31865/SL13/KSUL
- účetní závěrka [2019]C 31865/SL10/KSUL
- účetní závěrka [2018]C 31865/SL9/KSUL
- účetní závěrka [2017]C 31865/SL8/KSUL
- účetní závěrka [2016]C 31865/SL7/KSUL
- účetní závěrka [2015]C 31865/SL6/KSUL
- účetní závěrka [2014]C 31865/SL5/KSUL
- notářský zápis NZ 3610/2014C 31865/SL4/KSUL
- notářský zápis NZ 931/2012C 189976/SL2/MSPH
- notářský zápis NZ 2874/2011C 189976/SL1/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 189976/SL3/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- SYCAMORE TRADING s.r.o.22. 2. 2012 – 15. 5. 2012
Předchozí sídla
- Fügnerova 2092/3, 46601 Jablonec nad Nisou15. 5. 2012 – 2. 7. 2014
- Primátorská 296/38, Libeň, 18000 Praha 822. 2. 2012 – 15. 5. 2012
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Martina Jirkůjednatel, společník14. 5. 2012 – 28. 4. 2022
- Profispolečnosti.cz s.r.o.společníkdo 15. 5. 2012
- Přemysl Kubáňjednatel22. 2. 2012 – 14. 5. 2012
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma MAJA Corporation s.r.o. v insolvenci?
MAJA Corporation s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma MAJA Corporation s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla MAJA Corporation s.r.o. tržby 9,0 mil. Kč.
Je firma MAJA Corporation s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 MAJA Corporation s.r.o. dosáhla zisku 89,0 tis. Kč.
Je MAJA Corporation s.r.o. plátce DPH?
MAJA Corporation s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma MAJA Corporation s.r.o. sídlí?
MAJA Corporation s.r.o. má sídlo na adrese Fügnerova 2092/3, Jablonec nad Nisou, 466 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗