BILY Family Trust s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 23882514
Rybná 716/24, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Rybná 716/24, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46
Datum vzniku: 24. 10. 2025
Základní kapitál: 20,0 tis. Kč
Spisová značka: C 434495/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; Správa vlastního majetku; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: - velkoobchod a maloobchod - zprostředko…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Daniel Bilý od 24. 10. 2025
    jednatel
  • Ing. Michal Bilý od 24. 10. 2025
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost BILY Family Trust s.r.o. v roce 2025 vykázala ztrátu 5,0 tis. Kč.

0 Kč
Tržby
5,0 tis. Kč
Ztráta
115,0 tis. Kč
Aktiva
20,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
87 %
Celková zadluženost
−4,3 %
Návratnost aktiv (ROA)

Zdroje krytí majetku 2025

Pasiva

  • Výsledek hospodaření za období-5,0 tis. Kč
  • Časové rozlišení-5,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost ve všech věcech a bez jakéhokoliv omezení.
Poslední zápis v rejstříku: 24. 10. 2025
Datová schránka: ct9s6mj
Další aktivní firmy na adrese sídla: 10659

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

2 listin · 1 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma BILY Family Trust s.r.o. v insolvenci?

BILY Family Trust s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma BILY Family Trust s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 BILY Family Trust s.r.o. vykázala ztrátu 5,0 tis. Kč.

Kde firma BILY Family Trust s.r.o. sídlí?

BILY Family Trust s.r.o. má sídlo na adrese Rybná 716/24, Praha, 110 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗