MALGA Invest s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 23870346
DIČ: CZ23870346
Merhautova 1070/224, Brno
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Stravování a pohostinství
56100
Datum vzniku:
22. 10. 2025
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 147941/KSBR
Předmět podnikání (výběr):
správa vlastního majetku; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. obory činnosti: - zprostředkování obchodu…; hostinská činnost …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Pavel Krška od 22. 10. 2025jednatelspolečníkPodíl: 100 %
-
Veronika Kršková od 22. 10. 2025jednatel
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma MALGA Invest s.r.o. v insolvenci?
MALGA Invest s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je MALGA Invest s.r.o. plátce DPH?
MALGA Invest s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma MALGA Invest s.r.o. sídlí?
MALGA Invest s.r.o. má sídlo na adrese Merhautova 1070/224, Brno, 613 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗