HK elektromontáže s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 23616881
DIČ: CZ23616881
nám. T. G. Masaryka 1281, Zlín
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Opravy strojů
33200
Datum vzniku:
20. 8. 2025
Základní kapitál:
80,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 146798/KSBR
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činností: - Velkoobchod a maloobcho…; Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení; Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jakub Kučera od 20. 8. 2025jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Martin Fiala od 20. 8. 2025jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Zdenek Havrlant od 20. 8. 2025jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Jaroslav Kučera od 20. 8. 2025společníkPodíl: 25 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma HK elektromontáže s.r.o. v insolvenci?
HK elektromontáže s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je HK elektromontáže s.r.o. plátce DPH?
HK elektromontáže s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma HK elektromontáže s.r.o. sídlí?
HK elektromontáže s.r.o. má sídlo na adrese nám. T. G. Masaryka 1281, Zlín, 760 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗