Padel Židenice s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 23582952
DIČ: CZ23582952
Viniční 2492/217, Brno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Viniční 2492/217, Brno Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Ostatní zpracovatelský průmysl 32
Datum vzniku: 8. 8. 2025
Základní kapitál: 4,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 146633/KSBR
Předmět podnikání (výběr): Správa vlastního majetku; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: výroba, opravy a údržba s…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Lucie Plekanec Šafářová od 8. 8. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %
  • Martin Dvořáček od 8. 8. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %
  • Tomáš Plekanec od 8. 8. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %
  • Veronika Dvořáčková od 8. 8. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Padel Židenice s.r.o. v insolvenci?

Padel Židenice s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Padel Židenice s.r.o. plátce DPH?

Padel Židenice s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Padel Židenice s.r.o. sídlí?

Padel Židenice s.r.o. má sídlo na adrese Viniční 2492/217, Brno, 615 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗