Khimyak family s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 23484896
DIČ: CZ23484896
Na Folimance 2155/15, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Potravinářství
10
Datum vzniku:
10. 7. 2025
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 427873/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: Výroba potravinářských a škrobárenských …; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ruslan Hryhorovyč Khimyak od 10. 7. 2025jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Obchodní rejstřík
Způsob jednání:
Za společnost jedná každý jednatel samostatně.
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
3 listin2025
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 536/2025, NZ 550/2025]C 427873/SL1/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 536/2025, NZ 550/2025]C 427873/SL2/MSPH
bez roku
- ostatní Rozhodnutí jediného společníkaC 427873/SL3/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Khimyak family s.r.o. v insolvenci?
Khimyak family s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Khimyak family s.r.o. plátce DPH?
Khimyak family s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Khimyak family s.r.o. sídlí?
Khimyak family s.r.o. má sídlo na adrese Na Folimance 2155/15, Praha, 120 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗