Ethos Cars, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 23095393
DIČ: CZ23095393
Školská 689/20, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Pozemní doprava
493
Datum vzniku:
24. 3. 2025
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 421332/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: -Pronájem a půjčování v…; Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče; Správa vlastního majetku
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Miroslav Prosecký od 6. 5. 2025jednatel
-
Ethos Property Group, a.s. od 7. 5. 2025společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Ethos Cars, s.r.o. v insolvenci?
Ethos Cars, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Ethos Cars, s.r.o. plátce DPH?
Ethos Cars, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Ethos Cars, s.r.o. sídlí?
Ethos Cars, s.r.o. má sídlo na adrese Školská 689/20, Praha, 110 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗