PROJEKT SOLNÉ MLÝNY s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 23034408
DIČ: CZ23034408
Hamerská 633/17, Olomouc
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Specializované stavební práce
433
Datum vzniku:
6. 3. 2025
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 98975/KSOS
Předmět podnikání (výběr):
Zednictví; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: - povrchové úpravy a svař…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Vasile Hretu od 6. 3. 2025jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Vasilii Hreţu od 6. 3. 2025jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma PROJEKT SOLNÉ MLÝNY s.r.o. v insolvenci?
PROJEKT SOLNÉ MLÝNY s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je PROJEKT SOLNÉ MLÝNY s.r.o. plátce DPH?
PROJEKT SOLNÉ MLÝNY s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma PROJEKT SOLNÉ MLÝNY s.r.o. sídlí?
PROJEKT SOLNÉ MLÝNY s.r.o. má sídlo na adrese Hamerská 633/17, Olomouc, 779 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗