Tomáš Kmoch elektro s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 23006188
DIČ: CZ23006188
Na Čečeličce 425/4, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Na Čečeličce 425/4, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 43210
Datum vzniku: 27. 2. 2025
Základní kapitál: 10,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 419842/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: Přípravné a dokončovac…; Opravy silničních vozidel.; Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Tomáš Kmoch od 27. 2. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Tomáš Kmoch elektro s.r.o. v insolvenci?

Tomáš Kmoch elektro s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Tomáš Kmoch elektro s.r.o. plátce DPH?

Tomáš Kmoch elektro s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Tomáš Kmoch elektro s.r.o. sídlí?

Tomáš Kmoch elektro s.r.o. má sídlo na adrese Na Čečeličce 425/4, Praha, 150 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗