HELICOIL CZ s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 22400583
DIČ: CZ22400583
Polní 453, Bohuslavice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Polní 453, Bohuslavice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Reklama a průzkum trhu 73110
Datum vzniku: 30. 12. 2024
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 98230/KSOS
Předmět podnikání (výběr): Správa vlastního majetku; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: Zprostředkování obchodu…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Mgr. Petr Kačmář od 30. 12. 2024
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma HELICOIL CZ s.r.o. v insolvenci?

HELICOIL CZ s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je HELICOIL CZ s.r.o. plátce DPH?

HELICOIL CZ s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma HELICOIL CZ s.r.o. sídlí?

HELICOIL CZ s.r.o. má sídlo na adrese Polní 453, Bohuslavice, 747 19.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗